Vyjádření našich klientů

Docházku od Gaccu provozujeme na více pobočkách, s docházkovým programem i přístupem firmy jsme spokojeni, naše požadavky bývají rychle vyřízeny. Program je uživatelsky přehledný a srozumitelný. Mohu doporučit jako spolehlivé řešení za rozumnou cenu.

Daniel Večeřa
IT specialista

www.insportline.cz

Jsme dlouholetými spokojenými zákazníky firmy GACC. Ve chvíli kdy jsme otevírali novou provozovnu jsme měli zcela jasnou představu koho oslovíme, co se týká zajištění docházkového systému. Kdykoli – v minulosti i současnosti – jsme měli dotaz na fungování docházkového systému firmy GACC, podpora GACC nám okamžitě poradí a nebo, když si třeba nevěříme s nastavením nové verze – okamžitě se připojí a přes vzdálenou plochu nám vše nastaví. I v tomto případě – od poptávky do instalace systému – vše proběhlo v krátké době.

Všem případným zákazníkům můžeme docházkový systém firmy GACC vřele doporučit.

Calta Stanislav

CHLAZENÍ NOVÁK s.r.o.

Na docházkovém systému od společnosti GACC oceňujeme nejen snadnou ovladatelnost, ale i možnost začlenění do dalších systémů společnosti. Pracovníci společnosti GACC nám vstřícným přístupem usnadnili nasazení celého systému. Pružně se vypořádali s požadavky, které jsme na ně v průběhu prvních dnů provozu kladli. Systém po pilotním provozu využíváme na všech našich pracovištích k plné spokojenosti všech zaměstnanců.

Ing. Miroslav Hladký, MSc, MBA
ředitel společnosti

ZDT spol. s r.o. Nové Veselí

Naši klienti
Naši klienti
Naši klienti
Naši klienti
Naši klienti
Naši klienti
Naši klienti