Vítejte na stránkách společnosti GACC spol. s r. o.                                  JOB ABACUS PRO - logo

 

Naše společnost vznikla 13. 12. 1990. Sídlíme v Tišnově nedaleko Brna. V počátcích jsme se zabývali montáží osobních počítačů. Od r. 1995 se zaměřujeme na výrobu a vývoj zařízení a software pro identifikační systémy. Naše docházkové, přístupové a stravovací systémy a program Job Abacus Pro jsou spolehlivé a léty prověřené mnoha stovkami českých a slovenských firem a státních institucí. Neustále systémy vylepšujeme a vyvíjíme nové přístroje i software, aby co nejlépe sloužily potřebám širokého a velmi pestrého spektra našich zákazníků a vyhověly legislativním změnám. Zakázkově též vyvíjíme systémy pro sběr dat z výroby a další HW a SW dle specifických požadavků zákazníků. Vítáme spolupráci s montážními firmami.

 

Docházkové systémy

 

Přístupové systémy

 

Stravovací systémy

 

JOB ABACUS PRO

 

Sběr dat z výroby

 


GDPR doporučení pro naše zákazníky

 

Podmínky technické podpory

 

Všeobecné obchodní podmínky

a reklamační řád; platné od 1.3. 2019

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

Servisní smlouva

pdf

Servisní smlouva – formulář

docx
 

 


Doporučujeme:

WEBDISPEČINK od KomTeS Chrudim

 

Školení a podpora

Ke všem našim produktům vám rádi poskytneme zaškolení v prostorách naší firmy.
Pro bližší podmínky nás prosím kontaktujte.

přejít na kontakty

Certifikace

Certifikace Certifikace

Naše produkty obdržely certifikáty jakosti od společnosti TÜV SÜD Czech.

  • ČSN EN 61010:2001
  • ČSN EN 61000-4-2:1995
  • ČSN EN 61000-4:2004

Nabídka spolupráce

Firmám zabývajícím se montážemi elektronických zařízení nabízíme výhodnou spolupráci. Bližší informace na tel. 603 825 937 nebo info@gacc.cz

Vyjádření našich klientů

Docházku od Gaccu provozujeme na více pobočkách, s docházkovým programem i přístupem firmy jsme spokojeni, naše požadavky bývají rychle vyřízeny. Program je uživatelsky přehledný a srozumitelný. Mohu doporučit jako spolehlivé řešení za rozumnou cenu.

Daniel Večeřa
IT specialista

www.insportline.cz

Jsme dlouholetými spokojenými zákazníky firmy GACC. Ve chvíli kdy jsme otevírali novou provozovnu jsme měli zcela jasnou představu koho oslovíme, co se týká zajištění docházkového systému. Kdykoli – v minulosti i současnosti – jsme měli dotaz na fungování docházkového systému firmy GACC, podpora GACC nám okamžitě poradí a nebo, když si třeba nevěříme s nastavením nové verze – okamžitě se připojí a přes vzdálenou plochu nám vše nastaví. I v tomto případě – od poptávky do instalace systému – vše proběhlo v krátké době.

Všem případným zákazníkům můžeme docházkový systém firmy GACC vřele doporučit.

Calta Stanislav

CHLAZENÍ NOVÁK s.r.o.

Na docházkovém systému od společnosti GACC oceňujeme nejen snadnou ovladatelnost, ale i možnost začlenění do dalších systémů společnosti. Pracovníci společnosti GACC nám vstřícným přístupem usnadnili nasazení celého systému. Pružně se vypořádali s požadavky, které jsme na ně v průběhu prvních dnů provozu kladli. Systém po pilotním provozu využíváme na všech našich pracovištích k plné spokojenosti všech zaměstnanců.

Ing. Miroslav Hladký, MSc, MBA
ředitel společnosti

ZDT spol. s r.o. Nové Veselí

O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás